13:09, 11 Червня 2022

У Ковелі з нагоди завершення навчального року у школі мистецтв організували урочистості

Цьогоріч у закладі – 69 випускників. Це – вихованці фортепіанного, народного, духового, струнно-смичкового та струнно-народного відділів. Учора їм вручили свідоцтва про музичну освіту. Із похвальними листами закінчили школу 12 учнів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Під час урочистостей випускників привітав начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля: “Вам було нелегко, адже майже два роки доводилось працювати дистанційно. Вами можна, направду, пишатися, бо ви пройшли ці випробування достойно. Вдячний педагогам за те, що зуміли допомогти своїм учням закохатись у музику, присвячували свій час розвитку молодих талантів, а батькам — за чудових дітей”.

Побажала своїм вихованцям мирного щасливого майбутнього, закликала не забувати років навчання та свій музичний інструмент директор закладу Тетяна Артемук: “За вами – майбутнє нашої країни. Ми – та армія, яка має захищати і популяризувати нашу культуру, нашу самобутність, мовою мистецтва заявляти про Україну світу”.

Ковельська школа мистецтв — лідер серед подібних закладів на Волині, знаний центр естетичного виховання. Тут працює 65 творчих педагогів, у яких навчається майже 700 учнів.

Напевно, не для всіх сцена стане частиною життя, не всі пов’яжуть майбутню професію з музикою, але любов до мистецтва, яку їм прищепили в стінах закладу, залишиться з ними на все життя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: