15:00, 01 Грудня 2021

У Ковелі встановили нові тарифи на теплову енергію

Учора, 30 листопада, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ковельської міськради.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до звернення ТзОВ “ЗАХІДТЕПЛО” ухвалили рішення про встановлення тарифу на теплову енергію для установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, яким надає послугу саме це підприємство. Він становитиме 1607,85 грн./Гкал. (без ПДВ), а саме:

виробництво – 1312,68 грн./Гкал. (без ПДВ );

транспортування – 272,10 грн./Гкал. (без ПДВ );

постачання – 23,07 грн./Гкал. (без ПДВ ).

Розглянули низку  питань, що стосуються захисту прав дітей. Зокрема, про визначення місця проживання дітей, затвердження висновку органу опіки та піклування про недоцільність позбавлення батьківських прав, призначення опікуна, надання дозволу на продаж майна, вирішення спору щодо участі батька у вихованні дитини тощо.

Начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль клопотала щодо присвоєння почесного звання “Мати-героїня” ковельчанці Наталії Семенюк.

Погодили рішення “Про затвердження плану підготовки  проектів регуляторних актів на 2022 рік”. Йдеться  про положення щодо проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів, а також про правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: