18:05, 02 Жовтня 2021

У Ковелі вручили відзнаки освітянам

У народному домі «Просвіта» відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

З професійним святом педагогів привітав міський голова Ігор Чайка. Він зауважив,  що зростав   у родині вчителів і з дитинства пам’ятає надзвичайну атмосферу, яка панує у товаристві освітян. Це – атмосфера добра, мудрості і любові.

“Школа – це місце, де діти отримують не лише знання, а набагато більше – виховання прикладом вчителя. А карантин переконав усіх ще й у тому, що дітям не вистачає живого спілкування, Вашого слова, посмішки, уваги, Вашого голосу”, – звертаючись до присутніх, наголосив мер.

Він подякував педагогам громади за  відданість професії, мудрість і терпіння, професіоналізм та побажав усім подальших успіхів, відчувати увагу і підтримку  батьків, щоб  очі їх вихованців сяяли радістю.

Слова поваги і шани на адресу освітян звучали і від заступника міського голови Наталії  Маленицької.

13 педагогів міста, серед яких вчителі, вихователі, керівники навчальних закладів, отримали Подяки та пам’ятні подарунки. Їх  вручили міський голова та його заступник.

Звучали вітання і від начальника управління освіти Віктора Бичковського та голови профспілки працівників освіти Ігоря Сезьоміна, які подякували колегам за творчий неспокій і висловили сподівання, що освітяни Ковеля і надалі будуть серед лідерів галузі не лише Волині, але й України. Також вони   нагородили представників навчальних закладів.

Крім того, виконали ще одну почесну місію і вручили нагрудний знак “Відмінник освіти” Наталії Майсак, методист станції юних натуралістів.

Святкового настрою освітянам додали виступи  танцювального колективу  «Барвінок» , дуету у складі  Андрія Мигулі та Ірини Михалевич.

Подарунком до свята стала концертна програма Волинського Державного академічного Волинського народного хору.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: