22:15, 22 Липня 2021

У Ковелі вперше відбудеться чемпіонат України з крос-триатлону

Учора відбулося засідання організаційного комітету з підготовки і проведення спортивного дійства, запланованого на 14 серпня.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Узгодити схему трас і стартові локації змагання, обговорити питання безпеки спортсменів, надання їм медичної допомоги, режиму перекриття доріг та належного облаштування ділянок, відведених для проведення чемпіонату зібралися: організатори та ініціатори – керівники громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля», поліцейські, рятувальники, медики, а також – волонтери.

Координатор змагань Ірина Зінчук розповіла, що раніше їх проводили у селах Сомин Турійського району та Смідин Старовижівського. А цьогоріч з ініціативи громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля» чемпіонат «переїхав» у наше місто і відбуватиметься під патронатом міського голови.

«Ми фокусуємось на трьох видах спорту (плаванні, велопробігах та пробігах) і намагаємось в Ковелі максимально звернути увагу людей на триатлон. У нас є федерація, але немає людей, які б хотіли все влаштувати і показати. Ми об’їздили практично всю Україну і Західну Європу на змаганнях, бачили рівень організації. І можемо зробити це тут», – каже Денис Дубінко, керівник громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля».

Проведення спортивного заходу всеукраїнського рівня популяризуватиме наше місто, водосховище річки Турія і познайомить гостей з іншим, автентичним Ковелем.

Змагання проходитимуть у двох категоріях: професіонали та аматори. На учасників чекають три етапи спортивних випробувань на різних дистанціях: плавання 1000 метрів, велоперегони 20 кілометрів, біг 6 кілометрів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: