20:49, 03 Червня 2024

У Ковелі влаштували свято для дітей

Сьогодні, 3 червня, у Ковелі організували багато різнопланових заходів для дітей. У парку культури і відпочинку імені Лесі Українки вирувало життя.

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

У нашому місті стало доброю традицією організовувати різноманітні розважальні локації для малечі, де вони можуть познайомитися, поспілкуватися, обмінятися враженнями. Забави, конкурси, ігри, танці — дітвора весело проводила час на парковій сцені.

Цікаві та пізнавальні майданчики розгорнули: представники Ковельського районного управління поліції, центру соціальних служб, МЦ «Місто ідей», ГО «Молодіжний центр Ковель», агенція «Дитяче свято» та інші. Діти мали можливість відчути себе рятувальниками, поліцейськими, художниками….

Викладачі школи мистецтв запросили дівчаток і хлопчиків спробувати пограти на різних музичних інструментах. Гучні вигуки, дзвінкий сміх, весела музика додавала бадьорості та гарного настрою. А фахівці управління культури, молоді, спорту та туризму з перших хвилин зацікавили дітвору складним, але захоплюючим світом туристичних вузлів.

На завершення зустрічі усім були роздані солодощі, закуплені за кошти міського бюджету.

Ковель вкотре продемонстрував, що тут дбають про розвиток і дозвілля дітей, радіють їх успіхам, підтримують таланти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: