16:06, 17 Вересня 2022

У Ковелі відзначили працівників аптечної справи

У третю суботу вересня своє професійне свято відзначають фармацевти. Напередодні міський голова Ігор Чайка зі своїм заступником Наталією Маленицькою побували в одній з найдавніших аптек Ковеля – ЦРА № 12 ДВТП «Волиньфармпостач».

Про це повідомляють на сайті Ковельської міськради.

Це єдиний у Ковелі заклад, який відпускає лікарські засоби для пільгових категорій громадян та виготовляє препарати за індивідуальним замовленням. Неодноразово аптека надавала допомогу нашим воїнам.

Мер привітав колектив зі святом та висловив подяку за впроваджені соціальні програми, благодійну діяльність. Разом з тим, зауважив, що усі аптеки міста працюють на хорошому рівні.

«Велике спасибі усім фармацевтам Ковеля за самовіддану працю, яка потребує багато знань та досвіду», – наголосив він.

Керівник міста вручив Подяки представникам колективу.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток фармацевтичної галузі, волонтерську діяльність, милосердність й небайдужість до проблем жителів Ковельської територіальної громади та з нагоди Дня фармацевтичного працівника відзначили:

– колектив центральної районної аптеки № 12 комунального підприємства ДВТП «Волиньфармпостач», керівник Світлана Попова,

Павляшик Тетяну Василівну, асистента фармацевта центральної районної аптеки № 12 комунального підприємства ДВТП «Волиньфармпостач»

Пантолік Тетяну Миколаївну, асистента фармацевта центральної районної аптеки №12 комунального підприємства ДВТП «Волиньфармпостач».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: