12:11, 19 Травня 2024

У Ковелі відбувся перший міський фестиваль-конкурс «Здоровим бути модно!»

Ковель започатковує нові традиції. З ініціативи фахового медичного коледжу вперше у нашому місті відбувся фестиваль-конкурс «Здоровим бути модно!».

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

Серед учасників – команди фахового медичного та промислово-економічного коледжів, Державного навчального закладу центру ПТУ, ліцеїв імені Олени Пчілки, №1,  № 3, № 7, № 11, № 13 та ЗЗСО № 6

Шалена енергетика, вир емоцій, амбіції кожної команди на перемогу, підтримка вболівальників створювали неймовірну атмосферу у залі.

Міський голова Ігор Чайка подякував за таку гарну ідею організаторам, директору коледжу Олені Григолі, усім, хто виявив бажання спробувати свої сили у конкурсах, продемонструвати свої талант і креативність.

“Здоров’я – це надійний фундамент для повноцінного життя людини. Доводьте особистим прикладом, що необхідно вести здоровий спосіб життя, пропагуйте цей тренд у своєму товаристві. Хай перемагає найсильніший. І головне – нехай перемагає Україна, добро, справедливість. Єднаймося – і тоді Перемога буде за нами”.

Кожна із команд у ході творчих  змагань намагалася донести до глядачів своє бачення головного меседжу фестивалю -конкурсу – бути здоровим  престижно, модно, економічно вигідно. І про це потрібно дбати щоденно, працювати над собою, змінювати настрої у суспільстві.

Власне бачення проблем та їх вирішення, змістовні виступи, оригінальні  медійні твори, авторські фото та відеоматеріали були на висоті, вони порадували і глядачів, і журі.

I місце у результаті виборола команда «ЕКОПУЛЬС» Ковельського фахового медичного коледжу. II – посіла  «TERRA NOVA» ліцею № 13, III  – «ПАНАЦЕЯ» ДНЗ «Ковельського центру професійно-технічної освіти».

Приємну місію нагородження виконали  директорка медичного коледжу, організатор I міського фестивалю-конкурсу Олена Григола та голова журі, директорка Центру  професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Верчук. Було багато хороших подарунків від численних спонсорів, які відгукнулись і підтримали фестиваль.

У рамках цього заходу проходив благодійний ярмарок, на якому збирали кошти для ЗСУ. А також усі охочі мали можливість взяти участь у майстер-класах з проведення ін’єкцій, вимірювання артеріального тиску, пульсу тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: