20:20, 18 Червня 2021

У Ковелі відбувся Олімпійський день

У міському парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбулися змагання з легкої атлетики з нагоди Олімпійського дня в Україні.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

На участь у спортивному заході відгукнулись близько 200 дітей пришкільних таборів освітніх закладів міста та ДЮСШ № 1. На урочистому відкритті начальник відділу молоді, фізичної культури та спору Ігор Семенюк, майстер спорту з легкої атлетики, заслужений тренер України Олена Клімашевська та методист управління освіти Жанна Колеснікова привітали учасників спортивно – масового заходу та побажали вдалих стартів.

Це було свято спорту. Діти самовіддано змагалися на дистанціях 200, 250, 300, 400 та 600 метрів у чотирьох вікових групах серед хлопчиків та дівчаток. Організатори посприяли хорошому настрою, який панував під час проведення заходу. На фініші кожен учасник отримав солодкі призи та прохолодні напої. Олімпійський день в Ковелі показав, що діти міста з задоволенням займаються фізичною культурою та спортом.

По закінченню легкоатлетичних забігів були підбиті підсумки змагань.

Переможців та призерів 1 – 2, 3 – 4, 5 – 6 та 7 – 8 класів нагородили грамотами та солодощами.

Відділ молоді, фізичної культури та спорту щиро вдячний директору ПВТП «Світязь» Шаранді О.П. за підтримку в проведенні цікавого спортивно-масового заходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: