17:28, 07 Травня 2019

У Ковелі відбулися майстер-класи з виготовлення символу Дня пам’яті та примирення. ФОТО

Представники молодіжного центру «Місто ідей» Людмила Зубарєва та Юлія Столярчук з допомогою відомої ковельської майстрині Тетяни Тимощук провели ряд майстер-класів для дітей і молоді з виготовлення червоних маків — символу Дня пам’яті та примирення. 

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

Їх учасниками стали учні школи мистецтв, а також усі бажаючі, що завітали до молодіжного центру.  Вони виготовляли символічні «маки пам‘яті» із фетру, ознайомились з історією їх виникнення, а також вшанували пам’ять жертв війни.

У День пам’яті та примирення та у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вироби роздадуть учасникам заходів, що відбудуться в нашому місті.

У 2014-му році Україна вперше приєдналася до європейської традиції відзначення 8 травня Дня пам’яті та примирення і використання символу – червоного маку. Його вигляд розробив  український дизайнер Сергій Мішакін за ініціативи та сприяння інституту національної пам’яті та Національної телекомпанії України.

Графічне зображення маку пам’яті є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку, з іншого — кривавий слід від кулі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: