14:02, 28 Травня 2024

У Ковелі урочисто відзначили досягнення обдарованих учнів та їх вчителів

У Ковелі відбулося нагородження успішних учнів громади та їх вчителів. Грамотами та дипломами відзначили близько ста школярів. Це — юні ковельчани, які перемогли і здобули призові місця у всеукраїнських, обласних, міських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідних робіт Малої академії наук.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

 

На захід, який проходив у Палаці учнівської молоді, завітали Ковельський міський голова Ігор Чайка та його заступниця Наталія Маленицька.

Ігор Леонтійович привітав обдаровану молодь з досягненнями, побажав їм залишатися такими ж сміливими та наполегливими й продовжувати здобувати перемоги на інтелектуальній, творчій нивах.

«Наші військові зараз там, на передовій, воюють за незалежність та майбутнє Української держави. Майбутнє, яке будувати вам. А це можливо лише маючи ґрунтовні знання.

Дякую, що прославляєте рідне місто. Бажаю вам продовжувати вдосконалюватись та поступити до бажаного ВНЗ. Мрійте у неможливе та ніколи не відмовляйтесь від своєї мети», – зазначив мер.

Святковий настрій учасникам заходу створили вихованці народного художнього колективу – ансамблю танцю «Барвінок» та народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: