12:06, 10 Червня 2021

У Ковелі триває робота зі створення Громадської ради при міському голові

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів з обрання членів Громадської ради при Ковельському міському голові інформує, що установчі збори з формування складу Громадської ради при Ковельському міському голові відбудуться 30 липня в Палаці учнівської молоді. Початок о 10:00.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Громадська рада при Ковельському міському голові як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється за ініціативою Ковельського міського голови Ігоря Чайки для забезпечення участі мешканців громади у вирішенні питань місцевого значення, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та виконання загальноміських програм.

Склад Громадської ради у кількості 19 осіб сформують на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, який діє на території міста не менше як пів року.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах;

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, підписана ним особисто. Мотивація бути обраним до складу Громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;

– відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом шести місяців, місце знаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.

Документи приймаються у паперовому та/або електронному вигляді ініціативною групою по 30 червня 2021 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою: вул. Незалежності, 73, каб. 215 з 8 до 17 години, електронна скринька: kovelpolitika@gmail.com

Телефон для довідок: (03352) 61708 .

Зразки документів для участі в установчих зборах з обрання членів Громадської ради при Ковельському міському голові.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: