18:36, 18 Червня 2020

У Ковелі спрямують кошти на ремонт та придбання обладнання для шкільних їдалень

Понад півмільйона гривень державної субвенції та 217 тисяч місцевих коштів спрямують на ремонт й придбання обладнання для шкільних їдалень міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Низку сесійних питань сьогодні опрацювала постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів. Провів засідання її голова Володимир Бойко. У роботі взяли участь депутати Ігор Пініс, Юрій Рудь, Віктор Оксенюк, Світлана Крат, Олександр Головань, Вадим Клімук, секретар міської ради Віра Федосюк, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

До порядку денного внесли та підтримали як невідкладний проект рішення про підготовку та затвердження матеріалів для продажу земельних ділянок по вулиці Грушевського шляхом аукціону.

Обранці громади погодили зміни до Програми підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних робіт у сфері ветеринарної медицини Ковельською міжрайонною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у м. Ковелі на 2018-2022 рр. Вони стосуються внутрішнього перерозподілу коштів у межах запланованої суми на її реалізацію.

Присутні також проголосували за перенаправлення 300 тисяч гривень з Місцевої програми розвитку культури та мистецтва на 2019-2021 роки на фінансування допомоги суб’єктам мікропідприємництва.

На травневій сесії депутати прийняли рішення про надання компенсації з міського бюджету підприємцям для покриття втрат, які вони понесли по сплаті єдиного податку за період вимушеної зупинки діяльності під час карантину. Йдеться про ФОПів спрощеної системи оподаткування І та ІІ групи платників єдиного податку, які мають найману силу до 10 працівників та зареєстровані в м. Ковелі.

Підтримали і внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019р. № 60/6 «Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік». Місто отримало з державного бюджету субвенцію в сумі майже 165 тисяч гривень, які будуть використані на надання освітніх послуг дітям з особливими потребами.

Ще понад 506 тисяч гривень державної субвенції спрямують на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) шкіл міста. Місцевий бюджет співфінансуватиме ці роботи у сумі 217 тисяч гривень, які підуть на закупівлю обладнання.

Всі розглянуті проекти рішень рекомендували затвердити на сесії міської ради.

????????????????????????????????????

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: