18:24, 13 Квітня 2022

У Ковелі розмалювали бомбосховище

З ініціативи управління культури, молоді та спорту і місцевих художниць у Ковелі розфарбували стіни одного з бомбосховищ.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Світлана Солодун та Оксана Цюп’яшук продумали патріотичні малюнки, виготовили трафарети. Волонтерка Аня Лисакова привезла фарби, які надала діаспора українців у Лондоні і благодійна організація «British Ukrainian Aid».

А за пензлі взялись люди, які дотепер практично не займались творчістю. На мистецьку терапію прийшло чимало родин, які змушені були залишити свої домівки, і тепер мешкають у нашому місті, долучились і ковельчани.

Організатори акції розділили усіх на групи, допомагали обирати фарби, вчили правильно їх наносити.

Пані Світлана розповідає, що особливо з великим задоволенням працювали діти. Та й старші люди неабияк захопились цією красивою справою.

“Ми раді можливості малювати в укритті, бо тут наші роботи можуть додати настрою у непростий для усіх нас час. Всі вони виконані з любов’ю та великим теплом. Наші художники-аматори дуже старались”, – каже Світлана Солодун.

“Кожен тепер чим може допомагає Україні. Образотворча спільнота Ковеля взяла на озброєння фарби. На початку війни ми подарували на блокпости написи з національним гаслом “Слава Україні!” – “Героям слава!”. Нині створюємо художній простір для того, щоб людям, які приходять сюди під час повітряної тривоги, було спокійніше. 15 квітня навчатимемо усіх охочих писанкарству. Дуже хочеться, щоб прийшли мешканці з інших регіонів України та більше дізнались про наші звичаї, традиції. Будемо дуже раді бачити їх на майстер-класі», – продовжує колега Оксана Цюп’яшук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: