15:00, 19 Лютого 2021

У Ковелі розглянули плани нових будівництв

На громадських слуханнях обговорили детальні плани територій розміщення торгово-офісних будівель на вулиці Володимира Кияна, 70-А  та внесення  змін до детального плану території на вулиці Данила Галицького – 1-го Травня – Тараса Боровця в місті Ковелі.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Головувала на засіданні начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай. У слуханнях взяли участь 28 ковельчан.

З проектом містобудівної документації щодо внесення  змін до детального плану території на вулиці Данила Галицького – 1-го Травня – Тараса Боровця ознайомив представник ТзОВ «САША-К» ЛТД архітектор Іван Миронюк. Він проінформував, що  містобудівна документація пропонує розмістити 5 зблокованих житлових будинків садибного типу на місці проектного закладу торгівлі, на ділянці загальною площею 895,0 кв. м, яка перебуває у приватній власності. Також зазначив, що до території  проектованих об’єктів включили прилеглу ділянку розміром  100,0  кв. м, яка вільна від забудови і не надана у власність чи користування.

Наступний проект щодо розміщення торгово-офісних будівель на вулиці Володимира Кияна, 70-А  представила архітектор Дарія Білоус, представник  товариства з обмеженою відповідальністю «КБ АРХПРОСТІР». Вона зазначила, що  проектом  пропонується реконструкція  з добудовою існуючої нежитлової будівлі з метою влаштування торгово-офісних приміщень орієнтовною площею 2920 кв. м. Для обслуговування об’єкта передбачили 25 машино-місць.

Доповідачі відповіли на поставлені запитання та надали роз’яснення мешканцям міста.

За результатами обговорення учасники слухань внесли пропозиції до містобудівної документації, які направили розробникам для розгляду та врахування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: