20:19, 02 Червня 2021

У Ковелі радилися зі старостами громади

Низку робочих та проблемних питань, які виникають у сільській місцевості, обговорили зі старостами на нараді, яку провела секретар міської ради Оксана Багнова за участі заступника міського голови Віктора Жигаревича, керуючого справами Івана Чуліпи та керівників структурних підрозділів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Чимало уваги приділили темі благоустрою. Старости кажуть, що у селах є великі території біля комунальних закладів, які необхідно у літній період обкошувати. Поки у них для цього недостатньо людських ресурсів та коштів. Надалі вирішили розробити спеціальну програму та передбачити витрати на ці потреби.

Детально з порядком погодження проектної документації при наданні земельних ділянок та інформацією щодо подальшого використання земель, що перейшли у комунальну власність територіальної громади, ознайомив начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов.

Старости отримали відповіді на питання, що стосуються будівельних вимог від головного архітектора Людмили Мурай.

Йшлося про віддалені робочі місця ЦНАПу, які найближчим часом почнуть діяти у Ружині, Білині, Тойкуті. Начальник Центру надання адміністративних послуг Ольга Чайка каже, що завершується робота з облаштування приміщень, встановлення оргтехніки та необхідних комп’ютерних програм. Тож мешканці цих сіл, а також прилеглих до них, зможуть швидко та в зручних умовах отримати необхідні послуги. Їх перелік затвердять у виконкомі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: