22:46, 04 Червня 2021

У Ковелі радилися щодо роботи таборів з денним перебуванням дітей

Управління освіти провело семінар-нараду з директорами, медичними працівниками та кухарями таборів з денним перебуванням дітей. Вони функціонуватимуть з 9 по 30 червня на базі 20 закладів загальної середньої та позашкільної освіти Ковельської громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Акцентували увагу присутніх на особливостях оздоровчої кампанії в умовах карантину та важливості профілактики захворювань на коронавірусну інфекцію. Людмила Маляр, завідувачка лабораторного відділу наголосила на необхідності проведення температурного скринінгу у дітей та працівників, прибирань і дезінфекції приміщень та контактних поверхонь, заходів щодо запобігання скупченню школярів,  забезпечення засобами індивідуального захисту.

На питанні щодо санітарно-гігієнічних вимог до утримання таборів та харчування в дитячих закладах оздоровлення зупинились фахівці управління Держпродспоживслужби Ангеліна Седунова та Ліна Мацан.

Про дотримання техногенної та пожежної безпеки оздоровчо-відпочинкової кампанії розповів провідний інспектор місцевого відділу ДСНС Богдан Чимбур.

На завершення заходу головний спеціаліст управління освіти Лідія Заславська проінформувала про нормативно-правове забезпечення організації відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків Ковельської територіальної громади у нинішньому році.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: