18:11, 30 Вересня 2022

У Ковелі привітали освітян з професійним святом

У народному домі «Просвіта» відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Педагогів нашої громади зі святом привітав міський голова Ігор Чайка.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Він подякував їм за відданість професії, мудрість і терпіння, готовність допомагати своїм учням здобувати знання, де б вони не знаходились, адже війна розкидала наших дітей по світу: “Переконаний, завдяки Збройним Силам України в кожну українську школу повернеться найкращий у світі гомін, повернеться життя! Низький уклін за Вашу працю».

Чимало було зроблено для того, щоб розпочати новий навчальний рік у громаді, щоб дітвора пішла у дитсадки. Найперше у Ковелі подбали про безпечні умови. Це була спільна робота влади, кожного колективу, батьків.

Свою повагу і шану вчителям за розуміння, співпрацю висловила заступник міського голови Наталія Маленицька.

17 педагогів громади, серед яких вчителі, вихователі, керівники закладів освіти, отримали Подяки.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський та голова профспілки працівників освіти Ігор Сезьомін теж привітали своїх колег та вручили нагороди.

Під час заходу були зібрані кошти на потреби Збройних Сил Україні. Їх передали мамі воїна Тетяні Поремчук.

Пані Тетяна від себе особисто, від імені свого сина, його побратимів привітала освітян: “Ви зробили так, що мій син 25 лютого не почав шукати шляхів виїзду за кордон, а зібрав сумку і пішов захищати всіх нас. Спасибі, що Ви залишились в Україні, працюєте, навчаєте своїх дітей, віддаєте свої сили, енергію тут на своєму робочому місці і цим наближаєте Перемогу”.

А теплоти і позитивних емоцій додала усім концертна програма за участю творчих колективів міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: