22:10, 30 Липня 2019

У Ковелі проводять термомодернізацію закладів освіти. ФОТО

У закладах освіти Ковеля тривають ремонти. Школи та садочки готуються до нового навчального року. Роботи різнопланові, адже у кожного свої потреби.

Про це інформує ковельська міська рада.

Зокрема, проводиться термомодернізація СШ № 3. Міський голова Олег Кіндер на урочистостях під час останнього дзвоника пообіцяв, що 1 вересня усіх зустріне оновлений заклад. Тож Олег Кіндер особисто тримає на контролі це питання.

Щоправда, через те, що обсяг робіт є досить великим і дорогим, то вони здійснюватимуться впродовж двох років.

У нинішньому — замінили вікна фасаду, що виходить на вулицю Незалежності, та на двох бокових сторонах, де і проведуть утеплення стін мінеральною ватою та займуться їх оздобленням. Уже 4 мільйони гривень на ці потреби виділено з міського бюджету. Загалом кошторисна вартість — 9 млн 100 тис. грн.

Останнім часом у Ковелі акцент зроблено саме на термомодернізації закладів освіти. Здійснено утеплення трьох дитсадків № 3, № 5 та № 14. Місто на це отримало державну субвенцію, а також спрямовувався і власний фінансовий ресурс.

На етапі завершення і заміна вікон на енергоощадні. Нещодавно у Ковель надійшло 1 млн 100 тис. грн з державного бюджету на соціально-економічний розвиток. Ці кошти використають на встановлення віконних конструкцій у ЗОШ № 1,№ 7, № 10 та № 12, СШ № 3 (другий корпус), НВК № 11.

У ДНЗ № 6 ці роботи здійснюються за кошти міського бюджету. Виділено майже мільйон гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: