20:20, 26 Вересня 2022

У Ковелі презентували нову виставку просто неба «Нескорена Україна: герої та символи»

На бульварі Лесі Українки у Ковелі днями розмістили нову виставку «Нескорена Україна: герої та символи».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Одна її частина – патріотичні малюнки вихованців Ковельської дитячої художньої школи ім. Андроника Лазарчука.

Інша – фото, що розповідають про наш народ, який протистоїть російській навалі. На плакатах ви знайдете багато світлин, які облетіли весь світ, і часом красномовніше за слова говорять про сьогодення, мужність та силу духу українців. Привертає увагу допис і про місцевих юних волонтерів – дітей, які продають власні іграшки, і збирають кошти для ЗСУ.

Бульвар — улюблене місце для прогулянок, зустрічей ковельчан і гостей міста. Багатьох перехожих зацікавила експозиція під відкритим небом.

Олена з Бахмута, яку зустріли під час того як вона оглядала виставку, каже, що дуже гарний задум, малюнки всі надзвичайні. І взагалі їй імпонує Ковель — місто затишне і красиве.

“Дуже пізнавально. Для сина корисно. Він першокласник, розглядає, допитується. А наші люди дійсно — неймовірні. Вони пишуть історію сьогодення, яку ми маємо закарбувати для майбутніх поколінь”, – ділиться враженнями ковельчанин Олег.

На сторінці міського голови у «Фейсбук» після посту про виставку Валентина Билинска написала: “Місто як дім, завжди потребує прикраси. Нехай в поглядах ковельчан горить іскорка щастя. Перемоги усім нам та ніжної осені”.

Виставка діятиме упродовж двох тижнів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: