08:43, 03 Червня 2022

У Ковелі працівники соціальних служб подбали про гарний настрій маленьких мешканців громади

До Міжнародного дня захисту дітей ретельно готуються дорослі. Служба у справах дітей разом з міським центром соціальних служб, працівниками Палацу учнівської молоді, депутатами міської ради та однодумцями підтримали родини, які знайшли прихисток у Ковельській громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Понад двадцять сімей, в яких виховується 43 дитини, отримали продуктові набори, придбані за кошти міського бюджету. До акції долучились працівники відділу ювенальної превенції та приватний підприємець Валентин Чих. Вони також підготували приємні сюрпризи для дітвори.

1 червня біля Палацу учнівської молоді було гамірно. Юні художники малювали “Щасливе дитинство”. Їм на допомогу прийшли представники відділу з ювенальної превенції та патрульної поліції.

Гарного настрою додали веселі аніматори агенції “Дитяче свято” (керівник Світлана Кімлайчук).

У святковий день не оминули увагою хлопчиків та дівчаток, які проходять лікування у стаціонарному педіатричному відділенні Ковельського МТМО.

Працівники служби у справах дітей, відділу з ювенальної превенції та представник благодійного фонду Юрія Гупала “Віримо в Україну” привітали маленьких пацієнтів та персонал установи та вручили дітям солодощі і подарунки. Маємо надію, що такі радісні моменти додали їм бадьорості та позитиву.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: