11:38, 05 Червня 2024

У Ковелі помолились за українських дітей, які стали ангелами

У 2021 році Україна приєдналася до традиції, започаткованої ООН, 4 червня вшановувати пам‘ять дітей, загиблих унаслідок збройної агресії. Тоді ніхто не уявляв, наскільки гірким буде для нас цей день, скільки біди і страждань прийде у сім’ї  українців.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Тільки за офіційними даними правоохоронних органів України за понад два роки великої війни загинуло 550 дıтей, 1394 – отримали поранення, понад 2000 – зникли безвıсти, 19505 – примусово депортованı на територıю держави-агресора.

Цı цифри не є остаточними й повними, адже кıлькıсть вбитих, поранених та викрадених росıйськими окупантами дıтей на окупованих територıях України достеменно невıдома.

Учора, 4 червня, у Ковелі у пам‘ять про дітей, чиї життя забрала війна, на дерева повісили маленькі дзвіночки. Вони символізують голоси 550-ти українських янголят, які ми вже не почуємо.

“Нехай голосами цих дзвіночків заговорять наші загиблі діти. Нехай цей тихий дзвін перетвориться на набат, який закличе весь світ врятувати майбутнє України. Сьогодні ми молимось за кожну загиблу дитину. Зі слізьми на очах і з ненавистю до ворога. Не забудемо жодну жертву, не пробачимо ворогові, бережемо світлу пам’ять про кожну малечу. Діти мають жити в мирі!”, – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: