19:51, 22 листопада 2021

У Ковелі планують збудувати дві дев’ятиповерхівки та облаштувати зелену зону зі спортивним майданчиком

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводять обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення багатоквартирних житлових будинків та зеленої зони з фізкультурно-спортивними майданчиками на вулиці 40 років Перемоги в місті  Ковелі Волинської області».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розробили з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Комунальне підприємство «ВОЛИНЬПРОЕКТ» м. Луцьк.

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 4 березня  2021 року  № 6/3 «Про дозвіл на розроблення детального плану території на вул. 40 років Перемоги».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розробили детальний план, розташована у центральній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану ділянка належить до територій багатоповерхової житлової забудови.

Територія охоплена детальним планом має площу 7,684 га і включає:

земельну ділянку  площею 5,3054 га (кадастровий номер 0710400000:15:002:0031), яка перебуває у постійному користуванні ліцею № 13 на вул. 40 років Перемоги;

ділянку площею 0,349 га, яка перебуває у комунальній власності і належить до територій багатоповерхової житлової забудови;

а також прилеглі території, які перебувають у приватній власності  для розміщення автостоянок та об’єктів інженерної інфраструктури, садибної житлової забудови площею 2,0296 га.

Проект передбачає розміщення двох дев’ятиповерхових багатосекційних житлових будинків на  454 квартири з вбудованими об’єктами громадського призначення та зеленої зони з фізкультурно-спортивними майданчиками на земельній ділянці площею 5,3054 га (кадастровий номер 0710400000:15:002:0031), яка перебуває у постійному користуванні ліцею № 13. Зокрема територія для розміщення багатоквартирних житлових будинків в межах цієї ділянки складає 1,5 га. Ділянка для розміщення і обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту має площу  0,702 га.    Ділянка  сформована для обслуговування ліцею – 3,1034 га

Зелена зона з фізкультурно-спортивними майданчиками сформована на території 1,051 га (0,702 га – земельна ділянка, що належить ліцею, 0,349 га – землі комунальної власності). Ця зона включає  майданчики для гри у баскетбол, теніс, для катання на роликах та ковзанах, майданчик з вуличними спортивними тренажерами, дитячі ігрові майданчики.

На території, охопленій детальним планом також передбачені майданчики для зберігання  автомобілів у кількості 373 машино-місця. З них 125 машино-місць в межах проектної ділянки для будівництва багатоквартирних житлових будинків, 220 машино-місць будуть розміщені на автостоянках, решта – в кількості  28 машино-місць передбачені  вздовж житлових вулиць. Площа забудови складатиме 4650,0 кв. м, площа мощення – 3600,0 кв. м, площа озеленення – 6750,0 кв. м.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 грудня 2021 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядають у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території багатоквартирних житлових будинків та зеленої зони з фізкультурно-спортивними майданчиками по вулиці 40 років Перемоги в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 14 грудня о 15:00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: