18:24, 22 Квітня 2022

У Ковелі планують виділити 500 тисяч на матеріальну допомогу сім’ям із дітьми, батьки яких мобілізовані до ЗСУ

Працювала постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії. Засідання відбулось під головуванням Світлани Верчук за участю Жанни Яцук, Юрія Рудя, Андрія Миронюка, Ірини Луцик та Валерія Дружиновича та секретаря міської ради Оксани Багнової.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Йшлося про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців Ковельської територіальної громади на 2022 рік.

Начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль просила депутатів підтримати ініціативу міської влади щодо виділення з бюджету громади коштів на матеріальну допомогу сім’ям із дітьми до 18 років, батьки яких мобілізовані до Збройних сил України та потрапили у скрутне матеріальне становище. У разі прийняття рішення на сесії, з місцевої казни на це спрямують 500 тисяч гривень.

Погодили депутати і зміни до Програм розвитку культури та мистецтва Ковельської територіальної громади та “Молодь Ковельської територіальної громади”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: