21:10, 27 Червня 2022

У Ковелі під час благодійного концерту зібрали понад 16 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

Учора в Ковелі відбувся благодійний концерт, на якому зібрали 16 245 гривень для Збройних сил України. Про організацію заходу подбало управління культури, молоді, спорту та туризму.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Для жителів міста та його гостей свої музичні номери представили місцеві виконавці: Влад Скрипін, гурти “Brass Band Kovel”, “Протеїн”, “The Sekret”.

Послухати музику та фінансово підтримати наших воїнів прийшло чимало ковельчан. Серед них – міський голова Ігор Чайка.

“Приємно, що у нас є такі молоді, ініціативні люди. Я – за будь-яке хороше починання. Тому я тут, аби долучитися до збору коштів для наших ЗСУ і разом з тим послухати хорошу музику”, – сказав він.

Іванна, яка приїхала до батьків зі Львова, каже, що такі заходи нині просто необхідні. Це допомагає підняти настрій, додати оптимізму і об’єднує людей.

Чудові пісні, харизма артистів нікого не залишили байдужим. Ковельчани своїми аплодисментами віддячили музикантам за гарний вечір та приємні емоції.

Лише тривожна сирена вкотре нагадала, що війна в Україні триває… І не варто про це забувати.

У четвер, 30 червня, на благодійний концерт запрошує камерний оркестр “Квінта”. Початок 19:00 год. біля пам’ятника Лесі Українці.

Після того зібрані під час двох творчих заходів, кошти будуть перераховані на потреби 2-го окремого стрілецького батальйону (в/ч А7086). У цьому підрозділі служить чимало ковельчан.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: