14:58, 08 Грудня 2020

У Ковелі перевірили процес будівництва приймального відділення лікарні

Міський голова Ігор Чайка оглянув хід будівництва приймального відділення Ковельського МТМО.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Учора міський голова Ігор Чайка разом зі своїм радником Тарасом Яковлевим побували в Ковельському МТМО та оглянули хід будівництва приймального відділення.

Генеральний директор закладу Валентин Вітер розповів, що до завершення року значну частину робіт вдасться виконати. Виділені з державного бюджету кошти – 8 мільйонів гривень будуть освоєні. Втім, їх недостатньо, щоб повністю завершити цей об’єкт, площею 1311 метрів квадратних.

На сьогодні ведеться перепланування існуючих приміщень та влаштування нового двоповерхового корпусу. Приймальне відділення буде мати в’їзд для автотранспорту невідкладної медичної допомоги через павільйон (критий навіс), входи – для планових хворих, окремий бокс для пацієнтів з ознаками інфекційної хвороби, а також – для маломобільної групи населення з влаштуванням підйомника.

У новому приймальному облаштують рецепцію, консультативно-оглядові кабінети, місця для очікування пацієнтів та супроводжуючих, реанімаційні зали, палати для тимчасового перебування пацієнтів, операційний блок відділення екстреної медичної допомоги, в тому числі ангіографічної операційної, комп’ютерний томограф, діагностичні кабінети УЗД та ФГС.

Медзаклад, як опорна лікарня, отримав за кошти державного бюджету крім КТ ще і два кардіомонітори, апарат ШВЛ. Ангіограф ж придбано на умовах співфінансування 50/50. 11 мільйонів — гроші міста, стільки ж — державний бюджет.

Міський голова зауважив, що у найближчі дні проходитимуть бюджетні слухання, де і розглянуть питання про виділення коштів на приймальне відділення.

«Ми будемо дивитись, яку суму зможемо передбачити у бюджеті територіальної громади на наступний рік. Розуміємо, що будівництво приймального відділення не можна зупиняти», — зауважив Ігор Чайка.

Генеральний директор МТМО також показав міському голові нову кисневу станцію. Її днями було встановлено і вона уже допомагає у лікуванні хворих на коронавірус. А впродовж місяця буде облаштована додаткова мережа кисневих точок у відділеннях лікарні.

За словами Валентина Вітра, у п’ятницю в лікарні побувала перша заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Садов’як. Вона дуже схвально відгукнулась про заклад та високо оцінила роботу колективу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: