20:20, 23 листопада 2022

У Ковелі отримали гуманітарну допомогу від німецького міста Вальсроде

272 день триває повномасштабна війна. Весь цей час у Ковельській громаді відчувають підтримку і отримують допомогу від закордонних партнерів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Постійно на зв’язку з Ковелем великий друг нашого міста, голова благодійного товариства “Допомога дітям Ковеля” з німецького Вальсроде Міхаель Хааке.

Він постійно цікавиться, чим може бути корисним, що нам необхідно. Він збирає необхідні кошти, допомогу, сам вантажить фури і відправляє їх в Україну. Він щодня працює на нашу Перемогу.

Днями отримали черговий гуманітарний вантаж з Вальсроде. Це — генератор, продукти харчування, засоби гігієни, флісові светри для наших захисників.

“Кожна така допомога – це неоціненний внесок у підтримку життєдіяльності громади та забезпечення необхідним військовослужбовців. Ковельчани завжди будуть вдячні усім, хто наближає нашу перемогу, усім, хто підтримує Україну у цей складний час. – зазначає міський голова Ігор Чайка. – Спасибі тобі, Міхаелю. Ти давно став ковельчанином. Ми знаємо як тобі болить все те, що нині відбувається в Україні. Нехай твої доброта і щедрість повернуться до тебе сторицею”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: