23:15, 25 Травня 2020

У Ковелі організовують громадські слухання щодо забудов у режимі відеотрансляції

У зв’язку із продовженням карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», громадські слухання з розгляду та обговорення містобудівної документації відбудуться в режимі прямої відеотрансляції.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Громадяни, які бажають ознайомитися з документацією та взяти участь у її онлайн-обговоренні можуть 26 травня о 15:00 дивитися пряму відеотрансляцію громадських слухань на сайті Ковельської міської ради за посиланням (kovelrada.gov.ua/online.html). Поставити запитання розробникам містобудівної документації можна за номером телефону +380665131148.

На порядок денний вносяться наступні проекти містобудівної документації:

«Детальний план території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17 в місті Ковелі Волинської області;

«Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Драй-Хмари в місті Ковелі Волинської області»;

«Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 64 в місті Ковелі Волинської області»;

«Детальний план території розміщення садового будинку в садівничому масиві «Урожай» в місті Ковелі Волинської області»;

Головує на засіданні – начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай.

Секретар громадських слухань – завідувач сектору планування та контролю за забудовою міста відділу містобудування та архітектури – Марія Приступчук.

Перебіг громадських слухань та подані пропозиції (зауваження) оформляються протоколом, який підписується головуючим. Файл аудіо- та відеофіксації перебігу громадських слухань додається до протоколу.

Пропозиції (зауваження) подаються в усній формі після доповіді розробника документації за номером телефону (+380665131148). Усні пропозиції також можна оформити письмово та особисто або через уповноваженого представника подати секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 27 травня 2020 року або на електронну адресу zvernennya@kovelrada.gov.ua.

Пропозиції подаються із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади та прізвища, ім’я та по батькові керівника.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Відсутність пропозицій і зауважень громадськості фіксується у протоколі громадських слухань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: