12:36, 24 Травня 2022

У Ковелі обіцяють висаджувати три нових дерева замість кожного зрізаного

Про важливість збільшення зелених насаджень у місті йшлося під час оперативної наради у Ковелі.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

За інформацією першого заступника міського голови Тараса Яковлева, з 1 січня 2021 року по травень 2022 виконком ухвалив рішення про знесення 437 дерев, з яких 229 – уже зрізали. Варто зазначити, що це відбувається на численні звернення громадян, юридичних осіб у зв’язку з аварійністю та хворобами дерев. Зазначені клопотання розглядають відповідно до вимог чинного законодавства. Комісійні обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, проводять за участю представників Державної екологічної інспекції у Волинській області (у разі їх відсутності один примірник акта у триденний строк надсилається на адресу Інспекції).

Натомість, за цей період у Ковелі з’явилося понад 700 нових саджанців. До цієї справи долучилися навчальні заклади, підприємці, громадські активісти.

Міський голова Ігор Чайка вдячний за ініціативу колективу ліцею № 10. Учителі, учні, батьки висадили поряд із закладом алею пам’яті українців, загиблих у війні.

Цьогоріч 100 нових ялин, дубів і лип уже ростуть на території МЦ “Спорт для всіх”.

Місто стає зеленішим і завдяки підприємцеві, членові виконкому Роману Дідицькому. Декоративні клени, сакури прикрашають парк Шевченка, вулиці Павлова, Незалежності, Міцкевича.

У Ковелі затвердили Програму комплексного озеленення та розвитку парків Ковельської територіальної громади на 2022-2024 роки «Зелене місто». Її ініціювали та розробили депутати міської ради Андрій Мілінчук, Вадим Клімук та Наталія Сеник.

Серед завдань – створити у різних мікрорайонах Ковеля міні-сквери, які згодом передадуть на обслуговування та утримання комунальних підприємств.

Разом з тим передбачили озеленення територій дошкільних і шкільних навчальних закладів та закладів охорони здоров’я. Загалом програма спрямована на поліпшення благоустрою громади, стану довкілля.

Міський голова доручив керівникам комунальних підприємств “Ковельські парки”, “Добробут”, відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету визначитись, де першочергово восени краще висадити дерева і яких порід.

Ігор Чайка наголошує: “Ініціативу про три нових дерева замість одного зрізаного неодмінно реалізують”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: