21:42, 22 Липня 2020

У Ковелі обговорюватимуть розміщення об’єкту дорожнього сервісу

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводять обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вул. Відродження в місті  Ковелі Волинської області (навпроти ФОКа біля автозупинки)».      Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 24 грудня 2015 року  № 3/41 «Про підготовку матеріалів для продажу земельних ділянок шляхом аукціону».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у західній частині міста Ковеля, поруч з територією ПАТ «Ковельсільмаш» на межі південно-західного промислового району міста. Генеральним планом ці території по вул. Відродження передбачені для розміщення об’єктів автотехобслуговування. Територія, охоплена детальним планом, має площу 0,7 га. В межах проектної території, передбачено розміщення станції технічного обслуговування автомобілів та офісних приміщень на земельній ділянці площею 0,205 га, яка перебуває у приватній власності для розміщення мийки та сформовано   дві земельні ділянки площами 0,234 та 0,175 га за рахунок земель, які перебувають у комунальній власності для розміщення автостоянок на 70 та 42 машино-місця.  Площа забудови складатиме 539,0  кв.м, площа мощення – 4219,0 кв.м, площа озеленення – 1376,0 кв.м.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста

План існуючого використання території

Проектний план

План червоних ліній

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали:

Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  22 липня 2020 року по 21 серпня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 21 серпня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вул. Відродження в місті  Ковелі Волинської області (навпроти ФОКа біля автозупинки)» відбудуться 18 серпня 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: