10:38, 20 Липня 2021

У Ковелі обговорюватимуть план реконструкції приміщень багатоквартирного будинку

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводять обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Незалежності, 142 в місті Ковелі Волинської області».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розробили з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 25 лютого  2021 року  № 5/85 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Незалежності, 142».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.

Територія, на яку розробили детальний план, розташована у центральній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану ділянка належить до територій малоповерхової житлової забудови. Проект передбачає розміщення торгово-офісних приміщень,  шляхом проведення реконструкції квартири № 16 на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку на вулиці Незалежності, 142, розміщеного на земельній ділянці площею 0,1684 га (кадастровий номер 0710400000:08:001:0084) ,  яка  перебуває у комунальній власності для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Площа забудови складає 505 метрів квадратних в тому числі площа квартири, що підлягає реконструкції 51,5 метра квадратного.

З детальним планом території можна ознайомитися на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  21 липня до 20 серпня з 8:30 до 17:00 (понеділок-четвер), з 8:30 до 16:00 (п’ятниця) за адресою:  м. Ковель,вул. Незалежності, 73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 20 серпня 2021 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Незалежності, 142 в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 17 серпня о 15:00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: