09:14, 10 Травня 2021

У Ковелі обговорять зміни до плану розміщення кварталу індивідуальної житлової забудови

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розміщення кварталу індивідуальної житлової забудови на вулиці Василя Стуса в місті Ковелі Волинської області».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розробили з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської міської ради від 8 жовтня 2020 року № 72/51 «Про дозвіл на внесення змін до детального плану території по вул. Василя Стуса».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розробили містобудівну документацію, розташована у північно-східній частині міста Ковеля і згідно генерального плану належить до садибної житлової забудови. Земельна ділянка, має площу 0,1545 га і перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 0710400000:23:007:0101). Проект передбачає зміну цільового призначення земельної ділянки та розміщення на ній індивідуального житлового будинку і господарської будівлі. Площа забудови складатиме 488,0 кв. м, площа мощення – 488,0 кв. м, площа озеленення –569,0 кв. м.

 

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста

План існуючого використання території

Проектний план

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали:

Пояснювальна записка

З містобудівною документацією можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівну документацію розмістять на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 7 травня до 7 червня з 8:30 до 17:00 (понеділок-четвер), з 8:30 до 16:00 (п’ятниця) за адресою: м. Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 7 червня.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розміщення кварталу індивідуальної житлової забудови по вулиці Василя Стуса в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 25 травня о 15:00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: