09:42, 27 Січня 2023

У Ковелі напрацьовують стратегію розвитку молоді на найближчі три роки

У Ковелі розробляють стратегію розвитку молоді Ковельської ТГ на 2023-2025 роки. Цей проект реалізовує ГО «Велика ідея» спільно з управлінням культури, молоді, спорту та туризму, молодіжним центром «Місто ідей» за підтримки Волинського Інституту Права National Endowment for Democracy.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Він має три етапи. Зокрема, уже провели опитування, в якому взяло участь 547 осіб. Завдяки різноплановим і деталізованим питанням тепер можна визначити потреби та інтереси молодих мешканців громади (включно з ВПО).

Учора стартував другий етап – засідання фокус-груп. Зібрались люди, які працюють з молоддю, а також у розмові взяв участь керуючий справами виконавчого комітету Ковельської міської ради  Іван Чуліпа. Модератором цього групового інтерв’ю була координаторка Всеукраїнської програми «Молодіжний працівник» Леся Мукосеєва.

«Ми обговорили, як усі будують свою роботу, взаємодіють, аби зрозуміти ситуацію, яка є на сьогодні. Відбудеться ще дві подібні зустрічі. На основі опитування та засідань фокус-груп буде здійснено аналіз, який допоможе у розробці стратегії”, – прокоментувала пані Леся.

Фінальний етап – стратегічна сесія, де молодь разом з місцевою владою напрацює документ «Стратегія розвитку молоді Ковельської ТГ на 2023-2025 роки».

«У мене позитивне враження після зустрічі, бо всі дуже активно брали участь у розмові: один одного доповнювали, озвучували ідеї, висловлювали побажання. Усі “горять” своєю роботою. А ще більше мені сподобалась – любов кожного до Ковеля і бажання його зробити крутим містом», – резюмувала модераторка зустрічі.

Іван Чуліпа подякував усім, хто долучився до цієї ініціативи, за активність та небайдужість до життя Ковельської громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: