10:12, 11 Березня 2023

У Ковелі напрацьовують контакти з американськими партнерами

Восени Ковель розпочав історію свого з американським містом Шамблі.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Днями відбулася онлайн зустріч з мером Браяном Мокком та його командою. У розмові взяли участь міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, керівник школи Євроф’юче Інна Поліщук, голова ГО “Велика ідея” Людмила Зубарєва, представники організації Павло Оксенюк та Марія Дунай.

Найбільше часу приділили темі реалізації спільних проектів для молоді. Над одним з них уже активно працює “Велика ідея”. Чимало зробили, аби їх задумом якнайшвидше скористались ковельчани. Зокрема, підібрали приміщення, започаткували співпрацю з підприємцями, які теж прийшли на зустріч. А головне – цю ініціативу активно підтримують американські партнери.

«Незабаром ми дізнаємося більше про спільний проект Ковеля та Шамблі. Будемо чекати на презентацію і відкриття.

Також наші американські друзі взялись допомогти з наповненням однієї з бібліотек англомовними книгами. Над цією ініціативою працює школа англійської мови Євроф’юче. У Шамблі триває збір такої літератури. Тож ковельчани, які прагнуть поглибити свої знання з іноземної мови, матимуть змогу обирати собі цікаві видання.

Найближчим часом у Шамблі планують організувати виставку фоторобіт загиблого ковельчанина Максима Бурди.

Як зазначив Браян Мокк, вони хочуть це зробити у пам’ять про талановитого хлопця та усіх українських Героїв, які віддали життя за незалежність своєї країни.

Ігор Чайка подякував своєму колезі за підтримку, увагу до України, ковельської громади. І привітав усіх зі стартом нових проектів», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: