20:46, 28 Грудня 2018

У Ковелі ліквідовуватимуть наслідки діяльності ветсанзаводу

Відповідно до плану заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яку було спричинено Ковельською філією ДП «Укрветсанзавод», у Ковелі завершується будівництво водогону від станції другого підйому по вулиці Володимира Кияна до мікрорайону Ковель-2. 

Про це повідомили на сайті Ковельради.

Разом з тим, тут проводиться реконструкція водозаборів. Облаштовано  мережі на вулицях Ходкевича, Юності, Комарова, Богдана Хмельницького, Санітарній, Шептицького. На дев’яти вулицях ці роботи здійснили торік. Лише цьогоріч з міської казни на ці потреби спрямували майже 10 мільйонів гривень.

У новому 2019 році мешканці зможуть звернутись у “Ковельводоканал” та взяти технічні умови на приєднання до системи централізованого водозабезпечення.

До 2020 року запланували прокласти водопровід й на інших вулицях санітарно-захисної зони. У бюджеті на наступний рік передбачено на це 1, 5 мільйона гривень.

Заступник міського голови Андрій Товстига говорить, що першочергово у місті будуть реалізовуватись проекти на умовах співфінансування з жителями того чи іншого мікрорайону. Хорошим прикладом такої співпраці є облаштування мереж централізованого водопостачання на вулицях Квітневій, Волинській, Вишневій. Їх загальна кошторисна вартість 600 тисяч гривень. З міського бюджету виділено лише 220 тисяч, а дві третіх суми інвестували в цей проект люди, які тут живуть.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: