22:45, 04 Січня 2022

У Ковелі комісія з розподілу земельних ділянок розглянула заяви учасників бойових дій

Під головуванням першого заступника міського голови Тараса Яковлева відбулося засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та членами сімей загиблих учасників АТО/ООС для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У ході роботи вдруге розглянули звернення депутата міської ради Галини Стасюк  щодо внесення змін в Регламент в частині підтримки та стимулювання діючих військовослужбовців, які 5 і більше років перебувають на службі в Збройних Силах України та не менше 6 місяців у зоні проведення АТО/ООС. З цього приводу присутні вирішили організувати окрему зустріч із  військовослужбовцями, представниками спілок АТО/ООС та владою.

Задовольнили заяви кількох громадян щодо включення до відповідних реєстрів.

Перевели в позачерговий єдиний  реєстр учасників АТО ковельчанина, який отримав інвалідність  під час бойових дій.

Погодили заяву з надання  дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на землях батьків на вулиці Весела.

Вирішили призупинити розгляд звернень щодо виділення ділянок сільськогосподарського призначення, вільних від прав третіх осіб, до затвердження Комплексного плану просторового розвитку Ковельської територіальної громади.

До порядку денного включили питання про внесення змін до Положення «Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд». Йдеться про відсоткове співвідношення при наданні земельних ділянок. Проте, враховуючи відсутність кількох членів комісії, його розгляд перенесли.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: