21:17, 06 Квітня 2021

У Ковелі хочуть побудувати новий багатоквартирний житловий будинок

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводять обговорення та розгляд містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розміщення багатоквартирного житлового будинку на вулиці Заводській, 12 в місті  Ковелі Волинської області».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розробили з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Проектна група ФОП Соболєв А.М.              

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 28 січня  2021 року  № 4/131 «Про дозвіл на внесення змін до детального плану території по вул. Заводській, 12».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Людмила Мурай.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розробили детальний план, знаходиться у західній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану ділянка належить до територій багатоповерхової житлової забудови. Проектом передбачається розміщення 9-ти поверхового житлового будинку з вбудованими об’єктами громадського призначення  на земельній ділянці площею 0,3574 га (кадастровий номер 0710400000:14:008:0019), яка перебуває в користуванні обслуговуючого кооперативу «ВійськБуд-Ковель» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Проектний будинок передбачається забезпечити 60-ма машино-місцями для постійного зберігання автомобілів за рахунок автомобільної стоянки на вул. Варшавській, 1 та 16-ма машино-місцями для тимчасового зберігання автомобілів в межах проектної земельної ділянки. Площа забудови складатиме 995,7  метра квадратного, площа мощення – 1951 метр квадратний, площа озеленення – 627,3 метра квадратного.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  6 квітня до 7 травня з 8:30 до 17:00 (понеділок-четвер), з 8:30 до 16:00 (п’ятниця) за адресою:  м. Ковель вул. Незалежності, 73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 7 травня 2021 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території для розміщення багатоквартирного житлового будинку по вул. Заводській, 12 в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 27 квітня о 15:00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: