21:46, 03 Червня 2022

У Ковелі «Берегині Волині» шиють розгрузки для військових

У Ковелі живуть унікальні люди, для яких немає нічого неможливого. Група жінок, не маючи жодного досвіду, взялася шити розгрузки для військових. За кілька днів вони успішно освоїли цю справу.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

З приміщенням та швейними машинками допоміг один з ліцеїв міста. І упродовж двох місяців вони працюють задля нашої перемоги.

Зібрала цю неймовірну команду Інга. Людина – лідер, яка уміє об’єднувати, ставити цілі і досягати їх.

А з якою любов’ю вона розповідає про свій колектив, який називає «Берегинями Волині». Кожну з жінок привело сюди велике бажання допомагати, бути необхідною. Вони не могли сидіти без діла. І тепер щодня прямують у свій невеличкий цех, адже знають, що на їх речі чекають наші захисники на фронті.

Крім ковельчанок, швейною справою займається Марія, яка приїхала з Маріуполя. Розповідає, що ситуація там дуже важка. Міста фактично вже немає. Люди живуть у згорілих будинках. Не знають, що від окупантів чекати. Всюди блокпости. Не мають змоги по місту вільно пересуватися. Продуктів немає, світла та води також.

“Проте я вірю, що ми повернемося додому. І все буде Україна!” – каже Марія.

Кроїть розгрузки Людмила з Харкова. Розповідає, що перед війною могла дозволити собі бути щасливою, займатись улюбленими справами, ходити у жіночий клуб, малювати картини, шити.

Але вмить мирне життя зруйнувала війна. Жінка довго залишалась в Харкові. 20 днів разом з синами провела в бомбосховищі, чекаючи кращих часів. Втім, була змушена виїхати.

«На моєму шляху всюди зустрічались прекрасні люди. З того моменту, як ми сіли в потяг, і до сьогодні», – запевняє вона.

«Кожна з Берегинь – фантастична жінка. У них стільки світла і любові, добра і впевненості. Навіть аура у них особлива – переможна.

Вони, як магніти, притягують добро, хороших людей, які готові їм допомагати, підтримувати.

З тканинами “Берегиням Волині” допомагають теж небайдужі волиняни, які відгукуються на пости у «Фейсбук», просто приходять до них.

А ще дівчата не лише відправляють нашим воїнам розгрузки, пошиті з великою любов’ю, але й кладуть до них у посилки обереги, які виготовляють діти. Також – вишиті рушники, подаровані ковельчанами.

Вони гордяться своєю маленькою Берегинею Соломійкою, яка разом з іншими гуртківцями “Голки -чарівниці” приносить їм свої вироби для воїнів та надихає своїм оптимізмом.

Спасибі цим прекрасним жінкам, які наближають перемогу на своєму фронті, і не просто вірять у наші Збройні Сили, а підтримують їх, як можуть», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: