09:13, 22 Липня 2022

У Ковелі аналізували успішну практику енергозбереження

Успішну практику з енергозбереження обранцям громади презентував голова ОСББ «Фідо-Ковель» Сергій Голодов. Цієї зими у їх будинку на вул. Міцкевича, 3 встановили ІТП (індивідуальний тепловий пункт – основний інструмент регулювання і споживання тепла для багатоповерхівки). За неповних два місяці це допомогло зекономити мешканцям 20-30 % в оплаті за комунальні послуги.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Торік об’єднання стало учасником державної програми Фонду енергоефективності «Енергодім», обравши комплексний пакет заходів енергомодернізації: модернізація систем теплопостачання та постачання гарячої води, утеплення зовнішніх стін будинку, скління балконів.

Комісія з фінансової підтримки житлового фонду Ковельської міської ради затвердила безвідсоткову поворотну допомогу за рахунок коштів Револьверного фонду міст Асоціації енергоефективних міст України на встановлення індивідуальних теплових пунктів ОСББ «Фідо-Ковель» (952 300 грн).

Револьверний фонд міст Асоціації енергоефективних міст України – це механізм, що надає безвідсоткові позики для підтримки енергоефективності.

За словами першого заступника міського голови Тараса Яковлева, те, що зробили мешканці цього будинку підтверджує, що необхідно створювати ОСББ і брати відповідальність за свій будинок. Радує, що у Ковелі є у кого повчитися та перейняти досвід.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: