21:17, 12 Січня 2023

У Ковелі аналізували роботу виконкому за 2022 рік

Відбулося перше засідання виконавчого комітету у нинішньому році, яке провів міський голова Ігор Чайка. Розглянули майже 30 різнопланових питань.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Зокрема, заслухали звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету міської ради за 2022 рік та ухвалили план на 2023 рік. Керуючий справами Іван Чуліпа поінформував, що упродовж 2022 року забезпечили підготовку та організацію одинадцяти засідань виконкому, на яких ухвалили 366 рішень. Всі вони зареєстровані та внесені до електронної бази даних.

Торік видали 317 розпоряджень міського голови з основної діяльності та вісім з адміністративно-господарських питань. Отримали, зареєстрували та внесли до електронної бази реєстраційних даних і направили на виконання 4773 документи, проконтролювали їх виконання.

Одним з пріоритетних напрямків роботи також було документальне, організаційне, інформаційне та методичне забезпечення діяльності виконавчого комітету, покращення якості надання населенню адміністративних послуг, які займають дедалі важливіше місце в діяльності органу місцевого самоврядування. Управління “Центр надання адміністративних послуг” протягом 2022 року надало 38 592 адміністративні послуги.

До виконавчого комітету надійшло 1882 звернення громадян. На особистому прийомі до міського голови та його заступників звернулося 120 людей. Найбільшу частку становили питання, які стосувались соціального захисту, комунального господарства, земельних відносин.

Іван Чуліпа наголосив, що кожен мешканець територіальної громади мав можливість отримати необхідну консультацію та звернутись на “гарячу лінію” міського голови. Торік прийняли 1715 клопотань. Ця служба не тільки надає консультації, а й забезпечує зворотній зв’язок з мешканцями.

У ході роботи виконком затвердив рішення адміністрації, профспілкової організації підприємства ВП “Ковельська дистанція колії” та військової частини А 1547 про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем роботи. Надано дозвіл для тимчасового проживання в однокімнатній квартирі працівнику РЖКП.

Також ухвалили рішення з питань захисту прав дітей, соціального спрямування, пасажирських перевезень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: