20:48, 08 Жовтня 2020

У Ковелі 12 сімей медичних працівників отримали службове житло

Сьогодні перед початком засідання виконавчого комітету міський голова Ковеля Олег Кіндер вручив ордери на службове житло 12 родинам медичних працівників. Вони заселяться в дві одно-, три – двокімнатні квартири та в сім кімнат.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Рішеннями міської ради було дано згоду на зміну цільового призначення приміщень колишнього шкірно-венерологічного диспансеру, що по вул. Міцкевича, 64. Шляхом реконструкції вони переобладнані на вісім квартир.

Сьогодні ж, вітаючи новоселів, Олег Кіндер запевнив, що роботу у цьому напрямку міська влада продовжуватиме. Побажав їм добробуту, радості і щастя в нових домівках, де їх чекають приємні турботи, пов’язані з облаштуванням помешкань та переїздом. Також зазначив, що спільно їм потрібно подбати про благоустрій території.

Нагадаємо, що Ковельське МТМО разом з міською владою працюють над вирішенням житлових питань медиків.

Вперше за десятки років працівники галузі охорони здоров’я отримали службове житло наприкінці 2016 року. Це стало можливим завдяки реконструкції приміщення молочної кухні на вулиці Мічуріна, 2, де за кошти міського бюджету та МТМО переобладнано 8 кімнат для медпрацівників.

????????????????????????????????????

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: