10:40, 30 Червня 2023

У коледжі технологій, бізнесу і права ВНУ – випускний

Більше 200 випускників спеціальностей «Право», «Готельно-ресторанна справа», «Облік та оподаткування», «Банківська справа та страхування» й «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» отримали дипломи спеціалістів та фахових молодших бакалаврів.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Привітали випускників перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та заступник голови Григорій Пустовіт, а також ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось.

Найперше директор коледжу Станіслав Щерблюк подякував своїм вихованцям за їхню жагу до знань.

«Це був найскладніший період для нашого закладу – випускники цього року змогли вчитися і здобувати знання попри те, що коли вони вступали, почалась пандемія, а потім і повномасштабне вторгнення. Тому хочу подякувати кожному з вас за терпіння, бажання вчитися і здобувати знання», – зазначив очільник навчального закладу.

«Випускний – це надзвичайно важлива подія у житті кожного студента. Тож хочу побажати, аби ви обрали шлях, про який мріяли, тим, хто буде вчитися далі, щоб вдало продовжували навчання. Нехай ваша життєва дорога буде легкою», – звернувся до випускників Юрій Поліщук.

Він наголосив, що сьогоднішні випускники – будівничі майбутнього української держави.

В свою чергу Григорій Пустовіт побажав студентам сили побороти усі труднощі, які з’являться у їхньому житті.

«Будьте успішними, сильними та натхненними. Ставте перед собою амбітні завдання та великі цілі. Ми українці – нація переможців. Тож, впевнений, вам вдасться все, що ви поставите перед собою за мету», – підкреслив Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: