21:01, 03 Січня 2019

У киянина забрали водійське посвідчення на Волині, бо у базі воно не його

Після перетину кордону на Волині киянина зупинила поліція та забрала у нього водійське посвідчення, звинувативши його у його підробці. У базі за серією та номером посвідчення киянина виявилися видані іншому чоловіку. У Київському Регіональному сервісному центрі МВС помилку визнали, але посвідчення з Волині не повертають власнику. 

Про це інтернет-виданню “Волинь Online” розповіла дружина водія Тетяна Степанова. 

“Держава спочатку надає законне право керувати транспортним засобом, аби через 12 років “законно” їх вилучити за 500 км від дому на підставі підозри їхньої підробки! За існуючою базою водійське посвідчення з серією і номером мого чоловіка належить іншій особі з того самого 2007 року. Ім’я і дата народження “власника” нам уже відомі. За понад три години з’ясування, очікування оперативників з району кілька разів ми сподівались, що це — зйомки якогось розіграшу. Отже, мій чоловік не має водійського посвідчення і 12 років тому жодних іспитів не складав. Україна так нас вранці “привітала” з Новим роком: перетнувши кордон, на першому пості поліція нас зупинила з рекомендацією рухатися крайньою правою смугою за вільних усіх смуг руху. За 12 років ми постійно і активно їздимо до різних країн, активно по Україні і дуже активно по Києву. Сьогодні ж на посту в с. Вишнів Любомильського району при перевірці посвідчення по базі раптом з’ясовується, що посвічдення мого чоловіка недійсне і належить іншій особі”, — розповідає жінка.

За словами Тетяни, посвідчення вилучили за підозрою підробки, відкрили кримінальне провадження. Згодом вдома вони із чоловіком знайшли додаток до посвідчення:

“Посвідчення моєму чоловікові Олександру Степанову видавали у Києві в березні 2007 року, через 4 місяці — в липні того року — його видали в Києві ще одній людині, в базі тепер тільки та людина. Надалі — слідство”, — зазначає жінка.

За її словами, у Київському Регіональному сервісному центрі МВС по телефону запевнили, що то була помилка у базі, однак старший слідчий Володимир Гуд, який вилучив посвідчення, хоче розслідування та суду. Водійське посвідчення для чоловіка він не повернув. Тетяна Степанова переконана, що саме Гуд не хоче повертати посвідчення і шукає для себе вигоду з цього — мовляв, розкрив злочин та отримає премію за це. 

Як слідчий прокоментував для видання, наразі перевіряють, чи помилка. Надіслали відповідні запити у Київський Регіональний сервісний центр МВС. Якщо Олександр Степанов правий, то посвідчення повернуть.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: