19:34, 01 Лютого 2021

У Ківерцях відзначили річницю звільнення міста від нацистських окупантів

За нагоди річниці відбулося покладання квітів до Обеліска слави.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

«77 років минуло від того далекого зимового дня, коли перед очима бійців радянської армії з’явилися перші околиці нашого рідного міста. 1 лютого 1944 року довгождана воля прийшла на нашу рідну ківерцівську землю», – зазначають у міськраді.

З нагоди 77-ї річниці визволення міста від німецьких нацистів, відбулося покладання квітів до Обеліска слави, в якому взяли участь представники влади та керівники громади.

У своєму виступі директор Ківерцівського краєзнавчого музею Оксана Сущук зазначила: «Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої Світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував наше місто в повоєнні часи. Саме визволителям нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням. Доземний уклін і безмежна шана за все, що довелося пережити, винести і звершити. У величний і радісний день ми низько схиляємо голови перед братською могилою, де сплять вічним сном більше двохсот воїнів, які полягли в смертельному двобої з нацистами за визволення ківерцівської землі».

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у тяжкі роки та поклали квіти до Обеліска слави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: