23:00, 23 Липня 2022

У Ківерцях продовжує працювати безплатний соціальний магазин для переселенців

Ківерцівська громада продовжує гостинно приймати українців, яких війна змусила виїхати з країни у безпечне місце. Багато переселенців покидали рідні краї поспіхом і не взяли з собою достатньо одягу та необхідних речей.

Про це йдеться на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Вже минуло чотири місяці від дня як почав функціонувати безкоштовний соціальний магазин для внутрішньо переміщених осіб, і станом на сьогодні й надалі користується попитом серед гостей громади.

За весь період послугами магазину користувалось більше 2 500 осіб, що отримали тимчасовий прихисток на території громади.

Громадяни, які прибули до Ківерцівської громади із “гарячих” точок продовжують безплатно отримувати необхідні речі такі як одяг, взуття, ковдри, постільну білизну, штори, скатертини, посуд, іграшки, дитячі книжечки, засоби гігієни (шампуні, гелі для душу, мило, зубні пасти та щітки, креми, жіночі засоби гігієни, дитячі підгузки, косметику, дорослі підгузки тощо).

«Приємно відмітити, що зі слів біженців, відвідавши соціальний магазин, вони отримують не лише необхідні речі, а й масу позитивних емоцій, що в свою чергу піднімає настрій. Адже відомо, що переключаючи увагу на щось цікаве, людина хоч на трішки, проте відволікається від усіх тих негативних переживань, що їй довелося пережити через війну на рідній землі.

Отож, Ківерцівська міська рада щиро запрошує гостей нашої громади на безплатну шопінг-терапію, щоб взяти тайм-аут і вийти із зони стресу.

Оновлення товару у безплатному соціальному магазині відбувається орієнтовно 2-3 рази на місяць.

Нагадуємо, магазин працює щодня з 9:00 до 14:00 години, окрім вихідних, за адресою м. Ківерці, вул. Шевченка,6 (ІІ поверх)», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: