11:38, 20 Травня 2022

У Ківерцях організували акцію «Прикраси своє місто вишиванкою»

Вкотре працівники Ківерцівської публічної бібліотеки та члени місцевого осередку ГО «Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка» провели акцію «Прикраси своє місто вишиванкою».

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

В рамках цієї акції відбулася низка заходів, спрямованих на підтвердження нашої ідентичності, на підтримку національного духу навіть у такий складний час – час військового протистояння жорстокому агресору, котрий віками зазіхає не лише на українську землю, але й на нашу історію, культуру, мову – на нашу самобутність. Так у барвисті рушники був убраний сквер Героїв Небесної Сотні, а увіковічнений у граніті Пророк і духовний провідник українського народу – Тарас Шевченко – вдягнув вишивану сорочку. До підніжжя пам’ятника лягла композиція в національному стилі, в основу якого лягли китиці українського бузку.

Варто зауважити, що в Ківерцівській публічній бібліотеці впродовж всього нинішнього дня триватиме флешмоб, метою якого є створення карти України, де кожен регіон буде розмальовано традиційними орнаментами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: