14:03, 30 листопада 2021

У Ківерцівській громаді проінспектували пункт вакцинації

З метою перевірки роботи районних пунктів щеплень заступниця голови райдержадміністрації Валентина Рижук здійснила позаплановий візит до Ківерцівської громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

Так, в неділю 28 листопада Валентина Рижук спільно з начальником управління гуманітарної політики райдержадміністрації Андрієм Мельником, відвідали Ківерцівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та ознайомились з роботою пункту щеплення у медичному закладі.

Валентина Рижук ознайомилась з режимом роботи пункту, оглянула приміщення для вакцинації, проінспектувала холодильні установки необхідні для зберігання вакцини та наявні вакцин для щеплення.  Валентина Іванівна поспілкувався з медичними працівниками та відвідувачами пункту щеплення.

Також, того ж дня заступниця голови проінспектувала роботу пункту щеплення в торговому центрі “Епіцентр”, поспілкувалася з медиками, які проводять щеплення та ознайомилася з ходом проведення вакцинації відвідувачам торгового центру.

На сьогоднішній день в районі щоденно діють 21 пункт вакцинації. Окрім того, працюють мобільні бригади з імунізації. На вибір доступні всі види вакцин: AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty (Pfizer/BioNTech) та Moderna.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: