13:09, 13 Січня 2024

У Ківерцівській громаді попрощалися із двома Героями

Важкий та скорботний день для громади – 12 січня провели в останню путь військових Сергія Дидюка та Ігоря Огородніка.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Штаб-сержант Дидюк Сергій Віталійович, уродженець Ківерець, майже два роки провів у «гарячих» точках, боронячи рідну країну: Лисичанськ на Луганщині, Куп’янськ на Харківщині… Помер захисник 6 січня поблизу населеного пункту Борівське Харківської області.

На Ківерцівщину, на щиті, герой повернувся 12 січня. Скорботний кортеж прослідував містом до села Сокиричі, до батьківської хати. Прощалися ківерчани з воїном-захисником, вклякнувши на колінах. Чин поховання у храмі Святих апостолів Петра й Павла с. Сокиричі здійснив о. Сергій Ковальчук. Поховали штаб-сержанта Дидюка Сергія Віталійовича з усіма військовими почестями на кладовищі с. Сокиричі.

Без батька залишилася трирічна донечка, овдовіла молода дружина, безутішним у своїм горі зостався посивілий батько. Але пам’ять про героя житиме вічно у серці рідних, близьких, друзів, побратимів і вдячних земляків.

Герої не вмирають!

Старший солдат Огороднік Ігор Євгенович народився та навчався у Ківерцях. З травня 2022 року мужньо боронив Україну від жорстокого ворога. Помер Огороднік І.Є. 4 січня в с. Лук’янівське Василівського району Запорізької області.

На рідну Волинську землю повернувся герой на щиті. Попрощалися рідні, побратими та односельчани з героєм у с. Прилуцьке, де проживав Огороднік І.Є. з сім’єю. Чин поховання здійснив протоієрей Василь Мураль у храмі Різдва Іоана Хрестителя с. Прилуцьке. Вшанували захисника й у рідних Ківерцях – скорботний кортеж люди зустрічали, схиливши голови.

Поховали героя з усіма військовими почестями на Алеї Слави міського кладовища.

Безутішними залишилися батьки, дружина, діти. Пам’ять про Огородніка Ігоря Євгеновича у серцях вдячних земляків житиме вічно!

Герої не вмирають!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: