10:10, 28 Лютого 2023

У Камінь-Каширському районному відділі поліції відкрили оновлене приміщення з впровадженим пілотним проектом «Custody Records»

Участь у заході взяли начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко, начальник Управління дотримання прав людини НПУ Руслан Горяченко, голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, т.в.о. начальника Камінь-Каширського РВП В’ячеслав Мартинюк, представники місцевої влади та співробітники поліції.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Юрій Крошко наголосив, що на Волині це вже п’яте оновлене приміщення поліції з фронт-офісом і системою відеомоніторингу Custody Records.

«Тут створили безпекове середовище задля того, аби забезпечити дотримання базових прав громадян під час їх перебування у поліцейському підрозділі. Ця система передбачає електронну фіксацію всіх дій затриманих і покликана захистити їх від можливих неправомірних вчинків поліцейських, а також убезпечити самих правоохоронців від безпідставних звинувачень. Усі районні підрозділи поліції вже облаштовані в нас відповідно до міжнародних стандартів, працюємо у цьому напрямку далі», – сказав Юрій Крошко.

Він висловив вдячність органам місцевого самоврядування, які долучаються до співфінансування таких проектів, завдяки чому підрозділи поліції модернізуються. Загалом, на ремонтні роботи залучили понад 2,8 мільйона гривень. Усе – задля дотримання прав людини, адже це один з пріоритетів діяльності Національної поліції.

На цьому наголосив і Руслан Горяченко, який провів екскурсію гостям, показавши, який шлях проходить затриманий зі співробітниками поліції, починаючи від інтерв’ювання з інспектором з дотримання прав людини, закінчуючи кімнатою для його перебування.

Крім того, є тут кімнати для перебування з дітьми, спілкування з захисником, для проведення слідчих дій тощо. На першому поверсі облаштували комфортний фронт-офіс, де завжди присутній поліцейський, який надасть кваліфіковану допомогу або покличе того, хто точно допоможе людині. І все це заведено під відеоспостереження, яке тут відбувається 24/7.

Юрій Погуляйко високо оцінив підготовленість приміщення поліції для роботи з громадянами. Також очільник ОДА вручив ключі від службового автомобіля В’ячеславові Мартинюку – задля якіснішого виконання службових обов’язків поліцейськими.

Своєю чергою, керівник РВП від усього колективу подякував за підтримку керівництву Нацполіції та ГУНП у Волинській області, місцевій владі і запевнив, що на території Камінь-Каширщини права людей дотримуватимуться належним чином.

Насамкінець за вагомий внесок у реалізацію прав і свобод людини в поліцейській діяльності та активне впровадження проекту «Custody Records» в умовах дії воєнного стану Юрієві Крошку вручив подяку Руслан Горяченко. Адже Волинська область – одна з лідерів у цьому процесі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: