22:14, 13 Січня 2022

У Камінь-Каширському районі триває інспектування пунктів вакцинації

Центр і пункти щеплень у Камінь-Каширському районі працюють відповідно до встановлених графіків роботи. В цілому вакцинальну кампанію організували належним чином, для охочих імунізуватися створили доступні та комфортні умови.

Про це стало відомо під час інспектування керівництвом краю місць вакцинації, облаштованих на теренах громад, йдеться на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

Наразі в районі проводять щеплення бустерною дозою вакцини проти COVID-19, рекомендованою ВООЗ, яка вводиться через 6 місяців після повного курсу вакцинації для того, аби підвищити імунітет. Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина. Зокрема, тим, хто отримав перші два щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech, рекомендують вводити бустерну дозу вакциною Pfizer.

Після введення бустерної дози буде можливість згенерувати у «Дії» новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб з дати її введення.

Разом з тим, люди з груп ризику, які мають низький імунітет (онкохворі, особи на імуносупресорній терапії тощо) мають змогу отримати додаткову дозу, а через 3 місяці після додаткової – бустерну (оптимальний термін введення від 3 до 6 місяців).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: