19:51, 15 Серпня 2022

У Камінь-Каширському районі навчатимуться як в офлайн, так і в онлайн-форматі

Низку питань, які стосуються життєдіяльності району в умовах воєнного стану, розглянули під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Захід відбувся сьогодні, 15 серпня, під керівництвом начальниці районної військової адміністрації Ольги Ващук, повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

«До нового навчального року залишається півмісяця. На часі – готовність закладів освіти до його початку та створення безпечного освітнього середовища, – розпочала Ольга Ващук. – Згідно з рішенням Ради оборони області, засідання якої провів минулого тижня начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, в територіальних громадах, які розташовані в 50-кілометровій зоні від кордону з білоруссю, навчання відбуватиметься лише в дистанційному режимі. Щодо нашого району – то це першочергово Любешівська та Камінь-Каширська громади. Натомість частково режим офлайн буде можливий там, де дозволяє загальна безпекова ситуація, а саме на теренах Маневицької, Сошичненської та Прилісненської громад, зокрема в тих закладах, у яких створені належні умови для підтримки навчального середовища».

Зі змістовною інформаційною довідкою про стан підготовки укриттів у закладах освіти виступив начальник Камінь-Каширського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області Віталій Деркач. За його словами, наразі триває завершальний процес обстеження захисних споруд відповідно до вимог, що передбачають безпечне перебування дітей у випадку повітряної тривоги. Керівникам закладів надали рекомендації та приписи для усунення виявлених недоліків.

«Тому за умови належно облаштованих укриттів, навчання проходитиме в очному режимі. Це стосується тільки Маневицької, Сошичненської та Прилісненської громад, – додав Віталій Миколайович. – Разом із тим, рекомендуємо дирекції та класним керівникам шкіл проводити тренувальні евакуації та уроки безпеки».

Окрім освітніх закладів, аналогічне питання розглянули й щодо медичних установ.

«Закликаю відповідально поставитися до облаштування захисних споруд із дотриманням вимог, позаяк йдеться про головне – безпеку всіх і кожного. Пропоную комісійно зібратися ще раз, аби підсумувати виконану роботу», – резюмувала начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: